Oplossing horeca personeelstekort
Oplossing voor het tekort aan horecapersoneel
Iedereen in de horeca heeft ermee te maken: een tekort aan personeel. Het lijkt wel alsof niemand meer in de horeca wil werken, terwijl je er vaardigheden voor het leven opdoet, zoals gastvrijheid, verkopen en aanvoelen wat een klant nodig heeft. Lekkerfriet.nl helpt je om met minder handen hetzelfde werk te doen.
Bestellingen zonder telefoon
Bij de meeste cafetaria's en snackbars staat er op drukke avonden iemand die alleen maar telefonische bestellingen opneemt. Dat zijn verloren uren. Met Lekkerfriet.nl bestellen je klanten via je eigen online bestelpagina hun favoriete snacks en drankjes. Ze betalen vooraf, en de bestelling komt direct uit je bonprinter, compleet en goed leesbaar. Je team kan meteen aan de slag. Geen onduidelijke notities meer, maar overzichtelijke bestellingen. Wel zo fijn als het druk is.
Personeel efficiënter inzetten
Lekkerfriet.nl neemt zo werk uit handen van je huidige personeel. De medewerker die in de spits continu bestellingen noteert, is niet meer nodig aan de telefoon en kan helpen in de keuken of achter de toonbank. Wordt het toch te druk? Dan pauzeer je online bestellingen met één klik, of stel je een maximum aantal bestellingen per tijdslot in.
De kracht van je eigen netwerk
Daarnaast kun je natuurlijk je eigen netwerk inzetten. Misschien denk je dat je alle kanalen al hebt geprobeerd, maar heb je alleen een oproep op de Facebookpagina van de zaak gedaan. Heb je al eens een vacature opgehangen op een middelbare school? Jongeren enthousiast gemaakt via Instagram of TikTok? Of in WhatsApp-groepen gevraagd wie er wil komen werken? Wees niet bang om buiten de gebaande paden te denken en creatieve oplossingen te zoeken.
Binnen 24 uur online
8% commissie per bestelling, geen tablet nodig.